23Bře2017
 

Je tu další vydání Občasníku. Co se událo?

– Když najdete na chodníku ethernetovou kartu, dáte to na Twitter. Když najdete na chodníku hovno, dáte to na Facebook.
– Letošní Forever mi moc nesednul. Nejen, že jsem byl od sobotního rána vinou jedné nepříjemné události v permanentní depresi, objevilo se během dne několik dalších nepříjemností, které mi náladu nezvedly.
– ZX-Uno se na Foreveru pro demoshow osvědčilo.
– Vyzkoušel jsem USB joystick z Foreveru. Hraje se s ním divně, je tuhý a laguje v řádu milisekund. Zkoušen ve dvou emulátorech. Pro hraní her téměř nepoužitelné, což je u joysticku podstatná vada.
– Stále uvažuji, zda má pro mě cenu se dalšího Foreveru ještě účastnit. Letos jsem z různých důvodů nebyl v pohodě.
– Diskutuje se téma dalšího Foreveru a navrhnuté téma, o kterém tuším, že zvítězí, se mi prostě nelíbí.
– Těším se na Atariádu, nicméně aktuálně sjednaný silikonový odvoz chce vyrážet už v pátek v poledne, kdy jsou normální lidi v práci. A tak mi nezbyde nic jiného, než vyplýtvat si den dovolené jen tak pro nic za nic. Akci si chci užít, jak jen to půjde.
– Přišlo mi nové pouzdro na iPhone z Číny. Po zkušebním dnu používání jsem usoudil, že se vrátím ke starému.
– Japonský IDOS se jmenuje Hyperdia. Důležité vědět.
– SKP v Plzni končí. Mě osobně se to tak nedotkne, protože jsem se tam stejně dostal jen občas, ale někdo z toho asi radost nemá. Otázka je, kde a jestli vůbec se bude konat příští Kaplicon. Přeji si, aby se pro SKP našly nové prostory.
– ZX Šumava se koná v době mé nepřítomnosti v tomto státě, takže letos bude úplně nebo částečně beze mě.
– Po několika letech se ke mě dostala opravená moje Gama ’89 v černém deklu od Gamy ’88. Až bude čas, vyzkouším ji.
– rEVERz mi reverzně zengineeroval A600, našel několik vyteklých kondenzátorů a tak se chystám na recap.
– Nebyl jsem rEVERZovi schopný poskytnout hudbu z dema Bad Apple!! z Foreveru. Moc mě to mrzí, ale není čas a finální verzi vlastně ani nemám. Naštěstí Busy demo zyoutuboval.

 Publikoval v 11:49

  4 reakcí na “OBČASNÍK #02”

 1. – rEVERz by rád udělal té nemocné A600 i ten recap, ale nestíhá a dodělává resty :-(
  – hudba z Bad Apple!! super, jen dcerkám se nepochopitelně líbí originál. Asi budou po mámě :-) A nebo by raději Pokey :-D

  • Nějakou POKEY verzi jsem slyšel, ale byla to dost hrůza. Sám jsem jednu před časem rozdělal, ale zasekl jsem se asi po půlminutě. Možná to někdy zkusím znovu :-)

 2. Popravdě nevím, co se lidem na tom tak líbí. Hudbu jsem dělal už loni v létě na ZX Šumavě a to jen proto, že mi tam Noby ukazoval rozpracovanou animaci. Takže mohla být lepší, ale na to kašlu. Když něco dělám na přání a osobně mi to moc neříká, nedopadne to vždy nejlépe. Stejně to dopadlo s hudbou od Prodigy, která byla dodělávaná spíš násilím, abych se zavděčil a mohlo se udělat to demo.

 3. Hele Factore, že ty sis kousl taky do špatného jablka? Nesmíš tak moc přemýšlet nad smyslem života jako ta dívka v tom demu a raději se radovat z maličkostí. Když už máš ten dar dělat skvělá dema a hudbu, tak buď aspoň vděčný za pozitivní odezvu. Demo je boží, jen trochu depresivní. Koukal jsem i na originální verzi se zpěvem zde:
  https://www.youtube.com/watch?v=9lNZ_Rnr7Jc

  Já osobně velmi oceňuju, že jsi se Foreveru účastnil a pomáhal tam svými výstupy tvořit tu bezva atmosféru a pohodovou náladu většiny zúčastněných. Škoda, že sám sis to tak neužil. Snad to za rok bude lepší a zase Tě tam potkáme.

 Leave a Reply

(required)

(required)

24 − 19 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.